סל הקניות ריק

מכתבי לקוחות

01 יולי

לכל מאן דבעי, 1.7.09

ברצוני להביע בזאת את הערכתי על עבודתו המקצועית של מר איתי בחור, מו"ל, חוקר וסופר בתחום ההיסטוריה של הרפואה והבריאות בארץ ישראל.
מר איתי בחור, חבר החברה הישראלית להיסטוריה של הרפואה (שהיא איגוד מקצועי פעיל במסגרת ההסתדרות הרפואית הישראלית), הינו מומחה בתחום הוצאת ספרים בהיסטוריה של הרפואה בארץ ישראל, ועד כמה שידוע לי הינו היחיד והמוביל בישראל בתחום זה.

בשנה האחרונה איתי בחור הוציא לאור את האינדקס האנציקלופדי המונומנטלי של פרופ' ניסים לוי הכולל את תולדותיהם של כ-4000 רופאים שפעלו בארץ ישראל עד הקמת המדינה, אינדקס אשר זכה לשבחים רבים ומועמד לפרסים רבים. בנוסף, הוא סיים בימים אלה את עריכתו (ואף מטפל בהוצאתו לאור כספר) של מחקרו של פרופ' אבישי גולץ מבית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה בנושא ההיסטוריה של רופאי אף אוזן גרון בארץ ישראל המנדטורית. בנוסף סייע מר בחור לפרופ' גולץ במידע מקצועי במהלך כתיבת הספר והכנתו. כמו כן הוא עצמו כתב והוציא לאור ספר מחקרי העוסק בדר' הלל יפה ("פעמון סדוק") והעלייה הראשונה בזכרון יעקב, וביוזמתו עתיד לצאת לאור בשנה הקרובה המגזין המדעי האינטרנטי של החברה הישראלית להיסטוריה של הרפואה והמדע.

מר בחור פעיל בכינוסים של החברה הישראלית להיסטוריה של הרפואה והינו עמוד התווך של פעילויותיה בתחום הפרסום המדעי ואף, עיצב בנה ומפעיל (בהתנדבות) את פורום האינטרנט של החברה.

באופן אישי ברצוני לציין כי הספרים שהוציא מר בחור בתחום ההיסטוריה של הרפואה הינם באיכות גבוהה ותרומתו לנושא זה בעיקר בתחום ההוצאה לאור הינה רבה ביותר. ללא כל ספק מעורבותו ובקיאותו בנושא היסטוריה של הרפואה בארץ ישראל שהינה ייחודית אצל המו"לים המדעיים המוכרים לי, הינה בעלת חשיבות עליונה לאיכותם של הספרים בנושא זה.

הנני ממליצה אפוא בכל לב על בחירה במר בחור לעריכה ולהוצאה לאור של כל פרסום מדעי והיסטורי בתחום זה בגין כישוריו, ידיעותיו וניסיונו הרב בתחום.

פרופ' שפרה שורץ
החברה הישראלית להיסטוריה של הרפואה והמדע
וכן המרכז לחינוך רפואי
הפקולטה למדעי הבריאות
אוניברסיטת בן גוריון בנגב

17 פברואר

המרכז הרפואי זיו

לשכת מנהל המרכז הרפואי

יום רביעי 17 בפברואר 2010
ג' אדר תש"ע
לכל מאן דבעי,

הנהלת המרכז הרפואי "זיו" בצפת שכרה את מר איתי בחור בראשית 2009 כמוציא לאור, עורך, מעצב ומפיק הספר "מאה שנה לבית החולים בצפת". הספר הושלם והודפס בפברואר 2010.

כמי שכתבה את הספר וערכה את התחקיר שעליו הוא מבוסס, היה לי העונג לעבוד עם מר בחור ועם הגב' חדוה רוקח, ולכבוד הוא לי להמליץ על עבודתם בפני כל מי שמעוניין להוציא לאור ספר איכותי ויפה.

מר בחור הוא איש מקצוע יסודי וקפדן, שידרוש ממני, ככותבת, לחתור לטוב ביותר, לצד הדרכה ועידוד שנתן לי. לעבודתנו המשותפת הוא הביא ידע רב, היכרות מעמיקה עם עולם הדפוס ותפיסה מגובשת על אופיו הוויזואלי של הספר ואיכותו הגרפית. מבחינת התוכן והלשון עמד מר בחור – כעורך מקצועי וקפדן וכסופר בעצמו – על קוצם של כל פסיק, משפט ופסקה, והעניק לספר שפה אחידה, מדויקת וזורמת.

במהלך כתיבת הספר הגיעו לידינו תצלומים היסטוריים רבים, רובם במצב גרוע. תחת ידיהם של מר בחור ועוזריו נשר מהם מעטה השנים, והם התגלו בכל יופיים. שיבוצם בספר, לצד תצלומים עכשוויים של המרכז הרפואי שבהפקתם סייע לנו מר בחור, יצר תוצאה מרהיבה.

מר בחור הוא בעל ידע רב בעולם ההפקה והדפוס. קשריו וניסיונו הביאו לכך שהספר הודפס ונכרך בבתי המלאכה הטובים ביותר, והתוצאה מרהיבת עין. לצד פרויקט זה הכנו תצוגת קבע של תצלומים היסטוריים של בית החולים, באצירת מר בחור, שגם הכשיר את התצלומים להגדלה ולהדפסה. התוצאה המרשימה תלויה על קירות המרכז הרפואי וזוכה בהתפעלות גורפת.

אשמח למסור המלצות בעל-פה על עבודתו של מר בחור, ויותר מכך – אשמח להציג את הספר והתערוכה שהוא הפיק בעבורנו, המדברים בעד עצמם.

בברכה

מירב גרץ-רונן
עוזרת למנהל המרכז הרפואי "זיו"

15 דצמבר

לאיתי,

ברצוננו להביע את תודתנו מעומק הלב על טיפולך המקצועי והמסור בהוצאה לאור של הספר "תולדות המחקר החקלאי בישראל בתקופת המדינה בדרך" מאת פרופ' משה יואל פינטהוס.

ההמלצות החמות שהביאונו אליך לשם ההוצאה לאור של הספר הוכחו על ידך מעל ומעבר.

כבר לאחר קריאה ראשונית של כתב היד עמדת על אופיו וייחודיותו של הספר, וכשנכנסת לעובי הקורה גילית שליטה בנושא והבנה מעמיקה של החומר, שתרמו רבות לעיצובו הסופי. כמו כן, בפגישה עם המחבר זיהית מיד את הצרכים שלו ושל המשפחה, עוד לפני שהצלחנו להבהיר אותם לעצמנו. בהתאם לכך התגייסת כל כולך לביצוע המשימה, ותוך שבועות ספורים הצלחת להוציא לאור ספר רחב היקף זה, באיכות מעולה ותוך הקפדה על כל פרט ופרט.

עודדת אותנו וליווית אותנו לאורך כל הדרך, במהלכה הרגשנו שאנו נמצאים בידים הטובות והמקצועיות ביותר, והכל תוך יחס אישי וחם.

גם דאגתך לשיווק ולהפצה של הספר ראויה לציון. אנו מעריכים ומוקירים את השתתפותך הפעילה באירוע ההשקה של הספר ואת הקפדתך להציג את הספר בכנסים של אנשי המקצוע.

אנו אסירי תודה לך ונשמח להמליץ עליך בפני מחברים אחרים של ספרים הראויים להוצאה לאור בהוצאת איתי בחור.

 

בתודה רבה ובברכה חמה,

משפחת פינטהוס

29 נובמבר

29.11.2012

לכב'
איתי בחור
מנהל ההוצאה 'איתי בחור – הוצאה לאור'
ת"ד 147
זכרון יעקב, 30951

הנדון: הבעת תודה

ברצוננו להביע את תודתנו העמוקה על טיפולך המסור והמוצלח בהוצאתו לאור של ספרנו "אלכסנדרה בלקינד: סיפורה של רופאה עברייה פורצת דרך". ערכת את כתב היד בכישרון רב ובנאמנות; השקעת עמל רב במלאכת הרסטורציה של התמונות, חידשת ושיקמת אותן והחזרת עטרה ליושנה; עיצבת את הספר ואת הכריכה המרשימה במקצועיות ובקפדנות.

תודתנו העמוקה נתונה גם לחדוה רוקח, שהיתה שותפה נאמנה בהבאתו של הספר לדפוס.

בכבוד רב

פרופ' שפרה שורץ
פרופ' צפורה שחורי-רובין

21 מאי

21.5.2013

לכבוד
מר איתי בחור
במייל
איתי, נכבדי

הנדון: תודה וברכה


לפני חודש נולד הרך – ספר שחיברתי יצא לאויר העולם. המדובר בספר מקצועי ושמו: "יחסי ממון ורכוש – הדין והפסיקה".

אם אמשיך בדימוי של "לידה", אציין לשבח את תפקידך כמיילד מוכשר, מקצועי, דייקן, חרוץ ונאמן. יש לך מניית זהב בהצלחת הספר.

אני מבקש להודות לך מקרב לב על הרמה המקצועית הגבוהה שהפגנת בעריכת הספר, בכל היבט: עריכה לשונית, סדר ודפוס, כריכה, המלצה על צבע הכריכה, איור הכריכה ועוד ועוד.


בברכה,
נסים שלם, עו"ד

01 יולי

ג' בתמוז תשע"ד
1 ביולי, 2014

לכל מאן דבעי

מר איתי בחור מוכר לי מזה שנים רבות כחוקר, סופר ומוציא לאור.
בשנים האחרונות התמחה איתי בחקר, בכתיבה, בעריכה ובהוצאה לאור של ספרים העוסקים במגוון רחב של תחומים הקשורים להיסטוריה של הרפואה בארץ-ישראל ובמדינת-ישראל.
מאז שנת 2008 ראו אור בהוצאתו למעלה מעשרה ספרים שנכתבו בתחום זה, שניים מהם שנכתבו על ידו.
בספרים אלו ובשאר הספרים שיצאו תחת ידיו ניכרים לעין הצורה האסטטית היוצאת מהכלל של עריכת הספרים יחד עם הקפדה יתרה על עיבוד והצגת הצילומים והמסמכים השונים המשובצים בהם.
זכיתי שאיתי יהיה העורך והמוציא לאור של שני הספרים שכתבתי: "רפואת אף-אוזן-גרון בארץ-ישראל" ו"בתי-חולים פרטיים בארץ-ישראל". איתי היה לצידי בכל השלבים של איסוף החומר, כתיבת הספר ועריכתו עד להשלמתו. הוא תרם רבות מידיעותיו הרחבות בהיסטוריה של ארץ-ישראל ובתולדות הרפואה בה, התמודד באופן יוצא דופן עם חומרים חדשים, ולא שקט עד אשר יצאו הספרים מושלמים מבחינת התוכן והצורה.
איתי מלווה כל ספר גם בבית הדפוס ובכריכיה ומקפיד שכל ספר יצא לאור ללא כל פגם.
איתי נענה לפניית "החברה הישראלית לתולדות הרפואה", הפועלת במסגרת ההסתדרות הרפואית בישראל, לשמש כמוציא לאור הרשמי שלה בפרסומיה השונים ובספרים הנכתבים על ידי חבריה.
אני ממליץ מאד על איתי בחור כעורך ומוציא לאור של כל ספר ובפרט כזה העוסק בתולדות הרפואה בארצנו.

בכבוד רב,

פרופ' אבישי גולץ
יו"ר החברה הישראלית לתולדות הרפואה

עמוד 1 מתוך 2
© 2021 איתי בחור – הוצאה לאור. כל הזכויות שמורות. הוקם ע"י as2 e-consulting